Утворено Комісію щодо вирішення проблемних питань «Київміськбуда»

Киевгорстрой

Створено Комісію щодо вирішення проблемних питань, пов’язаних із діяльністю ПрАТ «ХК «Київміськбуд», затверджено її склад та положення. 

Про це повідомили в КМДА, передає СтройОбзор. 

Рішення було прийнято за результатами зустрічей та обговорень із представниками ініціативних груп інвесторів будівництва житлових комплексів, забудовником яких є «Київміськбуд».

За інформацією Департаменту комунальної власності, новоутворена комісія насамперед вивчатиме та аналізуватиме проблемні питання, пов’язані з діяльністю холдингу. Комісія стане новим дієвим і прозорим каналом зв’язку інвесторів будівництва житлових комплексів, забудовником яких є «Київміськбуд», із представниками міської влади та товариства. 

Комісія також має забезпечити конструктивний діалог міської влади з інвесторами щодо можливих механізмів нормалізації роботи «Київміськбуду», належну комунікацію та узгоджені дії для розгляду та напрацювання спільних пропозицій.

Очолив Комісію заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Владислав Андронов. До складу цього об’єднання також увійшли представники структурних підрозділів Київської міської державної адміністрації та інвестори, які спільно вирішуватимуть проблемні питання, пов’язані з діяльністю акціонерного товариства.

СтройОбзор нагадує, що президент “Київміськбуду” Василь Олійник зустрівся з представниками ініціативних груп інвесторів житлових комплексів. Під час зустрічі новий очільник Холдингової компанії окреслив поточний стан справ та повідомив присутніх про плани, які втілюватиме команда, щоб відновити будівництво та виконати зобов’язання перед покупцями.