ЖК Ok’Land: у третій черзі тривають роботи з утеплення фасаду будинку

Ok’Land

Як повідомили СтройОбзор в корпорації РІЕЛ, будівельники продовжують зведення ЖК Оk’Land. Наразі в третій черзі тривають роботи з утеплення фасаду будинку, готовність 85%, покрівлі 97%.

Монтаж ліфтів виконано на 92%, виконується облаштування внутрішніх інженерних мереж (водопостачання, каналізації, опалення, електромережі), готовність 84%. Тривають роботи з влаштування стяжки внутрішніх приміщень (квартири, МЗК), готовність 97%, оздоблення місць загального користування та сходових маршів, виконано на 45%. Монтаж квартирних дверей зроблено на 60%, облаштування інженерних мереж у підвалі виконано на 35%. Облаштування зовнішніх мереж водопостачання та каналізації виконано на 93%, розпочато монтаж лючків щитових та клапанів димовидалення, готовність 5%.

В паркінгу №1 виконуються роботи з облаштування системи пожежогасіння, готовність становить 82%, триває монтаж системи оповіщення, готовність становить 47%, виконується облаштування мереж водопостачання і каналізації, готовність 5%, триває монтаж освітлення, готовність 10%.

В паркінгу №2 виконується прокладання інженерних мереж (електропостачання, водопостачання, каналізація), готовність 99%, освітлення виконано на 99%, система пожежогасіння готова на 99%, димовидалення на 92%. Влаштування стяжки підлоги виконано на 98%, розмітка паркінгів та встановлення відбійників готово на 60%. Тривають оздоблювальні роботи, готовність 80%. Облаштування електрощитової готово на 85%, монтаж насосної виконано на 90%, кімната охорони облаштована на 75%.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК Оk’Land. Забудовник корпорація РІЕЛ. АДРЕСА - просп. Повітрофлотський, 56. РАЙОН - Солом'янський. МЕТРО - Вокзальна. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 12, 24-26; 3 будинки. АКТИВНІСТЬ - будується.ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - відкрита. ПАРКОВКА - підземна.