ЖК Ok’Land: у третій черзі триває влаштування стяжки

Оk’Land

Як повідомили СтройОбзор в корпорації РІЕЛ, будівельники продовжують зведення ЖК Оk’Land. Наразі в третій черзі виконується влаштування стяжки внутрішніх приміщень (квартири, МЗК), готовність становить 92%. Паралельно майстри звітують про готовність покрівлі на 96%, монтаж ліфтів виконано на 90%. Тривають роботи з утеплення фасаду будинку, виконується облаштування внутрішніх інженерних мереж (водопостачання, каналізації, опалення, електромережі), готовність становить 82%. 

Оздоблення місць загального користування та сходових маршів виконано на 30%, монтаж квартирних дверей зроблено на 10%, облаштування інженерних мереж у підвалі виконано на 20%, а зовнішні мережі водопостачання та каналізації готові на 91%.

В паркінгу №1 виконуються роботи з облаштування системи пожежогасіння, готовність становить 80%, триває монтаж системи оповіщення, готовність становить 40%.

В паркінгу №2 виконується прокладання інженерних мереж (електропостачання, водопостачання, каналізація), готовність становить 95%, освітлення й система пожежогасіння готові на 98%, димовидалення на 80%. Влаштування стяжки підлоги зроблено на 85%, встановлено ворота і двері.

Оk’Land

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК Оk’Land. Забудовник корпорація РІЕЛ. АДРЕСА - просп. Повітрофлотський, 56. РАЙОН - Солом'янський. МЕТРО - Вокзальна. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 12, 24-26; 3 будинки. АКТИВНІСТЬ - будується.ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - відкрита. ПАРКОВКА - підземна.