20 родин отримали ордери на квартири для тимчасового проживання

Ордери на квартири

Мер Києва Віталій Кличко у столичній мерії вручив внутрішньо переміщеним особам ордери на нові квартири для тимчасового проживання.

Про це повыдомили у КМДА, передає СтройОбзор. 

Житло є власністю територіальної громади столиці та надається переселенцям безкоштовно. Ордери отримали ще 20 родин. Це сім’ї з Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей.

«Київ вже закупив 113 квартир на загальну суму майже 230 млн грн, які надає безкоштовно вимушеним переселенцям для тимчасового проживання. Квартири є власністю територіальної громади Києва. Розташоване житло в Шевченківському, Оболонському, Голосіївському, Дарницькому, Деснянському, Подільському, Святошинському та Солом’янському районах столиці», – сказав Віталій Кличко.

Він зазначив, що від початку повномасштабного вторгнення – з 24 лютого 2022 року – в Києві зареєструвалися близько 289 тис. ВПО. Із них – майже 57 тис. дітей. Найбільше внутрішніх переселенців проживають у Дарницькому районі – майже 46 тис., в Оболонському – більше 35 тис. і у Святошинському – понад 33 тис.. А з 2014 року у столиці свій прихисток знайшли майже 410 тис. внутрішньо переміщених осіб. Зокрема, серед них понад 71 тис. дітей. Майже 15 тис. – людей з інвалідністю та близько 67 тис. пенсіонерів.

Всьго цього року внутрішньо переміщеним особам вручили 111 ордерів на нові квартири для тимчасового проживання.