7 га землі по вулиці Холодноярській потрапили у незаконне володіння

Ділянка

Суд скасував незаконну державну реєстрацію прав та розірвав договір оренди комунальної земельної ділянки вартістю понад 369 млн грн.

Про це повідомили у прокуратурі Києва, передає СтройОбзор. 

За рішенням Київської міської ради товариство оформило право довгострокової оренди 7 га землі по вул. Холодноярській (колишня вул. Кайсарова) для експлуатації та обслуговування адміністративних будівель і виробничих споруд майнового комплексу.

У подальшому товариством без згоди Київради та на підставі неіснуючої постанови Донецького окружного адміністративного суду були внесені зміни до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно з визначенням цільового призначення земельної ділянки «для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового комплексу».

"Вказані дії товариства призвели до фактичної зміни категорії земельної ділянки з земель промисловості на землі житлової та громадської забудови. На підставі цього товариство отримало дозвільні документи на забудову земельної ділянки житловим комплексом та здійснювало нецільове використання земельної ділянки. Реагуючи на порушення, Київська міська прокуратура звернулась до суду з позовом про скасування державної реєстрації прав та розірвання договору оренди землі", - повідомили у відомстві. 

Після ряду засідань суд задовольнив позов прокуратури.