Аферисти заволоділи земельною ділянкою вартістю 2,5 млн гривень

Прокуратура Киев

Скерувано до суду обвинувальний акт відносно трьох учасників злочинної групи за фактом незаконного заволодіння земельною ділянкою у Києві та підроблення документів. Зокрема судитимуть двох «агентів з нерухомості» та нотаріуса.

Про це повідомили у прокуратурі Києва, передає СтройОбзор. 

Двоє мешканців столиці, працюючи у сфері купівлі та продажу нерухомості, дізнались про наявність земельної ділянки площею 1 га у Дніпровському районі міста Києва, яка тривалий час ніким не використовувалася. Аферисти підробили рішення Київської міської ради про її передачу у приватну власність.

У подальшому, залучивши приватного нотаріуса та підставну особу, учасники схеми провели низку реєстраційних дій, внаслідок яких ділянка вибула з власності територіальної громади на користь співучасника.

"У ході досудового розслідування особа, на яку було зареєстровано земельну ділянку, визнала свою провину, надала викривальні показання та погодилася на укладення угоди про визнання винуватості із прокурором. Земельна ділянка повернута у власність територіальної громади. Її вартість становить близько 2,5 млн грн", - розповіли у прокуратурі. 

Аферистам загрожує позбавлення волі до 8 років із конфіскацією майна.