Аферистка з Харкова незаконно привласнила квартиру у Києві

Аферисты

Зловмисники підробили договір дарування квартири, яка знаходиться по бульвару Міхновського у Києва. Власниця нібито подарувала свою нерухомість ще 2007 року, хоча насправді померла за 5 років до укладення угоди дарування. 

Про це повідомили у прокуратурі Києва, передає СтройОбзор. 

Шахрайську схему переоформлення житла реалізували у 2022 році. Тоді 36-річна фітнес-тренерка з Харківщини, на яку шахраї оформили договір дарування, прийшла до нотаріуса переоформлювати житло на себе. За кілька місяців вона перепродала квартиру. Під час слідства з'ясувалося, що стати учасницею шахрайської схеми жінці запропонував чоловік, з яким вона познайомилась на одному із сайтів знайомств. За те, аби вона погодилась оформити житло на себе, а згодом «продати» його, жінці заплатили 300 дол.

"Слідство триває, встановлюються інші учасники злочину та перевіряється причетність підозрюваної до вчинення аналогічних шахрайства з квартирами. Адже за даними слідства за цією ж схемою на цій вулиці було незаконно відчужено 14 квартир. Наразі вказана квартира арештована. Вона є відумерлою спадщиною і має перейти у власність громади міста", - розповіли у прокуратурі. 

Своїми діями підозрювана завдала збитків місту на 1,4 грн - саме у таку суму оцінили незаконно переоформлене житло.