Американська компанія збудує на Києвщіні 600 модульних будинків

Інвестори з США

У 2023-2024 рока інвестиційна компанія у сфері нерухомості Wasatch Group планує побудувати у Київській області 600 повністю мебльованих модульних будинків для людей, чиї оселі були зруйновані внаслідок війни.

Про це повідомив виконавчий директор Wasatch Group Делл Лоєм Хансен, передає СтройОбзор. 

На зустрічі с Президентом України Володимиром Зеленським, він також презентував проєкт багатоквартирного житлового комплексу «Містечко Хансена», головна ідея якого полягає у створенні великої громади для людей похилого віку, ветеранів війни, вдів, сиріт і людей з обмеженими можливостями. Проєкт передбачає центри медичного та емоційного догляду, а також фізіотерапії, арттерапії та інші необхідні послуги. Цей комплекс зможе замінити кілька дитячих будинків сімейного типу, зруйнованих під час війни.

Директор компанії розповів президенту про ініціативу побудови в кількох регіонах України житлових будинків для людей похилого віку, які залишилися без будинків. Для потреб їх мешканців на безоплатній основі будуть передбачені стоматологічна клініка, перукарні та манікюрні послуги, центр гарячого харчування та кінотеатр.