Біля станції метро "Голосіївська" зносять МАФи

МАФ

З літа КП “Київблагоустрій" на підставі рішення, прийнятого Радою оборони міста Києва розчищає територію від тимчасових споруд, що перешкоджають шлях до укриттів.

Про це повідомив директор Департаменту міського благоустрою Тимур Ткаченко, передає СтройОбзор. 

На сьогоднішній день частково або повністю демонтовано МАФи поряд зі станціями: Політехнічний інститут, Героїв Дніпра, Берестейська, Житомирська, Кловська, Дружби народів та Житомирська.  Після демонтажу проводилися роботи з благоустрою, а саме – прибирання, асфальтування та озеленення території.

Зараз йде активний демонтаж біля станції метро "Голосіївська". Спираючись на приписи від інспекторів власники тимчасових споруд, у яких наявна вся дозвільна документація, мають власними силами переносити кіоски в інше місце. Станом на зараз демонтовано вже 13 обʼєктів, в роботі залишається 10.

"Перед проведенням робіт власники МАФів отримують протоколи та мають демонтувати споруди у триденний термін. В інакшому разі ці роботи будуть проведені ресурсом КП, а сама споруда буде перевезена на штрафмайданчик. Але це стосується лише тих підприємців, які мають усю дозвільну документацію на розміщення споруди. Незаконно встановлені тимчасовими спорудами одразу прямують на штрафмайданчик. Попереду у нас ще багато роботи, та ми продовжуємо працювати над цим питанням аби забезпечити населенню безперебійний доступ до станцій метро та переходів”, – додав Тимур Ткаченко.