Біля станції метро «Житомирська» демонтують МАФи

Демонтаж МАФів

На Берестейському проспекті проводиться демонтаж тимчасових споруд, які, згідно з результатами перевірки, не відповідають вимогам паспортів прив'язки.

Як повідомив директор Департаменту міського благоустрою Михайло Буділов, силами КП «Київблагоустрій» 15 червня розпочався демонтаж цих тимчасових споруд, передає СтройОбзор. 

У зв'язку з виявленими порушеннями Департамент містобудування та архітектури анулював відповідні документи на МАФи.

«Інспектори благоустрою перевірили величезну конструкцію з тимчасовими спорудами, яка розташована неподалік від входу у підземний перехід до станції метрополітену «Житомирська». Під час перевірки було виявлено, що ця споруда значно перевищує встановлену площу вказану у паспортах прив'язки. Вона займає цілих 700 кв. м.  Незважаючи на те, що перехід до станції метрополітену наразі не працює, розміщення такої торгової споруди у столиці є неприпустимим. Це виглядає неестетично та загромаджує громадський простір. Тим паче, наразі проводяться роботи з благоустрою території вздовж Берестейського проспекту, який є однією з найбільших транспортних магістралей Києва», – розповів Михайло Буділов.