Будівництво біля Батьківщини-Матері: чи буде тут багатоповерхівка

Будівництво

На місці колишнього індійського ресторану на з'їзді біля мосту Патона, на бульварі імені Миколи Міхновського, 33-а, помітили будівельний паркан і кран, що працює.

Кияни почали обговорювати будівництво в соцмережах, передає СтройОбзор. 

"А хто знає, що за будівництво розпочалося на місці колишнього індійського ресторану на з'їзді біля мосту Патона? Набили височенних паль впритул до гори, де розташований монумент Батьківщина-Мати. Паспорт будівництва відсутній. Закриють всю гору", - написала на своїй сторінці в соціальній мережі колишня народна депутатка України Наталія Новак.

На дане будівництво відреагували у КМДА. Чиновники запевнили, що жодної нової висотки поруч із пам’ятником Батьківщині-Матері не планується.

"Замовником робіт є ТОВ "Зелений гай", а виконує роботи ТОВ "Шляхспецрембуд". Їм була видана картка на порушення благоустрою у зв'язку зі встановленням тимчасової огорожі. Там запланована реконструкція нежитлового приміщення – колишнього закладу громадського харчування. У заявника є право власності та дві земельні ділянки, які перебувають в оренді до 2025 та 2031 років. Місто видало на цю реконструкцію містобудівні умови та обмеження, а також дозвіл на початок будівництва й реконструкції", – розповів ЗМІ директор Департаменту міського благоустрою КМДА Тимур Ткаченко.

Він запевнив, що такі роботи – це реконструкція закладу громадського харчування.

"Я розумію, що це будівництво через його локацію може стати резонансним. Але підкреслюю, що жодної висотки там не планується. Місто видало всі дозвільні документи на початок робіт. Тому Департамент міського благоустрою точно не може вбачати в цьому якісь проблемні питання. Процес проведення робіт на майданчику мають контролювати відповідні структури згідно з чинним законодавством. А також встановлювати, чи відповідають будівельним нормам ті роботи, які виконуються на цій локації", – додав Тимур Ткаченко.