Чиновник незаконно здавав в оренду приміщенні академії

Академія

На вимаганні та одержанні неправомірної вигоди викрито проректора та директора оперної студії Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського (ч. 3 ст. 368 КК України). 

Про це повідомили у прокуратрі Києва, передає СтройОбзор. 

Згідно з матеріалами слідства, вказані посадові особи, використовуючи службове становище та діючи у змові, налагодили протиправну схему вимагання коштів за оренду приміщень, що належать Національній музичній академії України ім. П.І. Чайковського та перебувають у державній власності, без укладання будь-яких договорів та угод.

Так, за один день оренди концертної зали для зйомок рекламного ролику посадовці зажадали від винаймача 160 тис. гривень, що еквівалентно 4 тис. доларів США.

Передача коштів відбувалася у два етапи. Після час одержання другого траншу у сумі 2 тис. доларів США в одному з підвальних приміщень академії посадовців затримали. У ході час обшуків у фігурантів вилучили ще 32 тис. доларів США та 5 тис. євро.

Наразі затриманим особам повідомлено про підозру та вирішується питання про обрання запобіжних заходів. Встановлюються інші можливі факти їх протиправної діяльності.