Делегація Республіки Корея відвідала Бучу та Ірпінь

киев

Вчора, 5 червня, у Київську область завітала парламентська делегація Республіки Корея на чолі з головою правлячої партії РК “Сила народу” (People Power Party) ЛІ Джун-Соком. Разом із очільником Київської обласної військової адміністрації Олексієм Кулебою вони відвідали деокуповані Бучу та Ірпінь, передає СтройОбзор із посиланням на КОВА.

Під час візиту делегація у Бучі на влачні очі побачила місця масового поховання цивільних громадян, які були вбиті російськими окупантами біля церкви Святого Апостола Андрія Первозванного та Всіх Святих. А в Ірпені – руйнування в одному з житлових секторів.

Олексій Кулеба розповів іноземним гостям, як відбувалась оборона пристоличного регіону. Після цього очільник області провів нараду у Бучанській міській раді. У її рамках присутні обговорили потенційну допомогу деокупованим містам, яку готова надати Республіки Корея.

“Окупанти нищили все. Весь світ зараз бачить, що вони руйнували не лише військові, а й цивільні об’єкти. Причому робили це дуже жорстоко. Внаслідок їх дій постраждали тисячі жителів Київщини. Ми вже почали відновлювати соціальну та дорожню інфраструктури. Робимо все можливе, щоб область могла якомога швидше повернутись до нормального життя, адже люди для нас – найважливіші за все», – заявив Олексій Кулеба.