Ділянку лісового фонду площею 15,8 га планують забудувати

Ділянка

Приватне товариство, придбавши комплекс будівель у іншого підприємства, яке не було законним користувачем земельної ділянки, намагалось отримати її у поза конкурентний спосіб та планувало використати її для подальшої забудови.

Про це повідомили у прокуратурі Києва, передає СтройОбзор. 

Товариство достовірно знаючи, що земельна ділянка є територією лісу, вкрита лісовими насадженнями, у порушення вимог законодавства та без дозволу Київської міської ради, безпідставно замовило технічну документацію із землеустрою та зареєструвало земельну ділянку у Державному земельному кадастрі, змінивши її цільове призначення. Зазначені дії створили перешкоди територіальній громаді міста Києва у користуванні та розпорядженні земельною ділянкою лісового фонду, яка наділена надважливими функціями і завданнями, має особливий статус та перебуває під особливою державною охороною.

"Прокуратура звернулась до Господарського суду міста Києва з позовом про усунення перешкод у користуванні та розпорядженні земельною ділянкою лісового фонду площею 15,89 га, вартістю понад 730 млн. грн., шляхом скасування її реєстрації у Державному земельному кадастрі, та визнання відсутнім права користування", - йдеться уповідомленні.