Для відбудови Буча скористається досвідом Хіросіми

Буча

У Бучі під Києвом планують використати досвід Хіросіми у відбудові руйнувань, спричинених російським вторгненням.

Про це повідомила начальниця відділу міжнародних зв’язків і співробітництва Бучанської міськради Аліна Саранюк, передає СтройОбзор із посиланням на Кyodonews.

«Незважаючи на різні ситуації обох міст, вони обидва стали символами війни. Хіросіма має досвід, який би був дуже, дуже цінним для нас», - зазначила вона.

Офіційний представник Хіросіми висловив готовність міста до співпраці, заявивши: «Ми сподіваємось накопичити обміни та працювати разом заради міцного миру, у тому числі за допомогою конференцій «Мери за мир».

У листі, відправленому до Хіросіми в серпні від імені мера Бучі Анатолія Федорука, наголошується на цінності досвіду Хіросіми для Бучі, коли вона приступає до відновлення після російської окупації. Цього місяця Хіросіма відповіла письмово з наміром співпрацювати.

Довідка СтройОбзор. Хіросіма, зруйнована атомним бомбардуванням США 6 серпня 1945 року, є президентським містом «Мерів за мир», неурядової організації, яка об'єднує понад 8000 міст у 166 країнах та регіонах. До її складу входять низка українських міст, у тому числі Київ.