До Дня міста Харкова у Києві встановлять арт-об'єкт єдності

киев

Наприкінці тижня в столиці поруч зі станцією метро «Арсенальна» відкриють новий арт-об’єкт у формі крапель, що символізуватиме єдність Києва та Харкова.

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко, передає СтройОбзор.

ДО ДНЯ МІСТА ХАРКОВА

«На нашій гарній площі біля станції метро «Арсенальна» встановлюємо новий цікавий арт-об’єкт, який відкриємо в кінці цього тижня. Проект «Єднання» втілений харківською майстернею METALSTYLE.

Символічні металево-дзеркальні краплини були створені для розміщення на центральній площі Харкова до дня міста. Але через шалені обстріли Харкова, які продовжують здійснювати російські варвари, встановити там арт-об’єкт зараз неможливо. І автори звернулися з пропозицією прикрасити гігантськими краплинами громадський простір Києва. Простір A-Station – найбільш вдале місце для розташування цього арт-об’єкту.
Тут символічні краплини віддзеркалюватимуть історію (корпуси Арсеналу та комендатури, а також сучасний Київ)», – написав Віталій Кличко.

киев

ТЯЖІННЯ - СИМВОЛ ЄДНОСТІ

За задумом авторів, краплини тяжіють як до землі, так і одна до одної, символізуючи єдність двох міст – столиці України Києва та Харкова, який сьогодні мужньо протистоїть російському агресору.

«Кияни з харків’янами! Ми як можемо підтримуємо і допомагаємо Харкову та його мешканцям. Разом ми вистоїмо та переможемо! Слава Україні!» – наголосив Віталій Кличко.