До оцінювання вартісті нерухомості у Києві долучатимуть додаткових фахівців

Оцінка нерухомості

Департамент комунальної власності Києва та Київський науково-дослідний інститут судових експертиз Міністерства юстиції України (КНДІСЕ) уклали договір про співробітництво.

Про це повідомив директор Департаменту Андрій Гудзь, передає СтройОбзор. 

Договір відкриває можливість співпраці столиці з КНДІСЕ щодо оцінки та рецензування звітів про оцінку для недопущення заниження вартості об’єктів комунальної власності, які приватизують та/або передають в оренду. Це стане важливим елементом у механізмі встановлення ринкової вартості майна та виступатиме гарантом отримання столичним бюджетом повноцінної оплати за об’єкти нерухомості.

«Також договором передбачена можливість співпраці щодо перевірки якості, обсягів та вартості робіт і послуг, які виконують та надають Департаменту чи підпорядкованим йому комунальним підприємствам», – зазначив Андрій Гудзь.

Окрім цього, договір передбачає залучення експертів КНДІСЕ до встановлення розміру збитків, завданих майну територіальної громади Києва російською федерацією під час повномасштабного вторгнення та численних повітряних атак.