Енергетики Києва звернулися до мешканців столиці із проханням підтримати їхню роботу

ДТЭК

Щодня енергетики ДТЕК Київські електромережі роблять все, щоб столиця була зі світлом. Фахівці цілодобово стежать за електросистемою, ремонтують мережі та відновлюють зруйновані під час обстрілів мережі.

Про це СтройОбзору повідомили в прес-службі компанії.

Жителів та підприємства просять по можливості сплачувати рахунки за електроенергію. Це допоможе компанії й надалі закуповувати матеріали, забезпечувати роботу ремонтних бригад та зберігати світло та тепло у будинках.

"З початку війни українські енергетики не зупиняли аварійно-відновлювальні роботи. Електроенергія робіть можливим життя під час війни. Ми відновлюємо електромережі зруйновані під час бойових дій та приходимо на допомогу населенню да бізнесу. Підтримуємо роботу енергосистеми країни, щоб малий та великий бізнес працювали, пекарі могли пекти хліб, медики лікували, щоб був зв'язок із рідними, а в кожному будинку було тепло та затишно", - йдеться у зверненні.

Лише за останні дві доби спеціалісти ДТЕК Київські електромережі повернули світло до 300 багатоповерхових та приватних будинків, знеструмлених у столичному районі Виноградар через бойові дії. Цього ж дня аварійні бригади ДТЕК на звернення ДСНС оперативно відключили 2 будинки у Святошинсьому район та 1 будинок в Подільському районі, для гасіння пожежі внаслідок ракетного обстрілу. Відновлено електропостачання і для 24 приватних будинків у Пущі Водиці.

"Наразі всім дуже складно, але ми продовжуємо виконувати свою роботу. Ми просимо підприємства та мешканців України cплатити за спожиту електроенергію. Сьогодні рівень оплати послуг розподілу становить 30% фактичних нарахувань. Це створює додаткові труднощі – без оплати оператори системи розподілу не можуть закуповувати матеріали для ремонту мереж, заправляти автомобілі щоб усувати своєчасно аварії.

Давайте усі разом робити все, що від нас залежить, щоб у кожного з нас було світло. Ми знаємо і віримо, що одного дня ми прокинемося у вільній та мирній Україні. Ми об'єднані та сильні. Разом ми – єдина Україна!", – звернулись енергетики із ремонтних бригад.