Гостомель тепер місто

киев

Гостомель – селище міського типу Бучанського району Київської області, тепер стане містом. Таке рішення підтверджує відповідний урядовий проект Постанови від 23.05.2022 №7400 зареєстрований у Верховній Раді, передає СтройОбзор.

У пояснювальній записці до проєкту постанови йдеться, що на підставі листа Гостомельської селищної ради від 25 листопада 2021 року Київська обласна державна адміністрація звернулась до Кабінету міністрів з пропозицією розглянути можливість зарахування селища міського типу Гостомель до категорії міст.

Від початку повномасштабної війни Росії проти України Гостомель став ціллю російських окупантів. Гостомель бомбили й обстрілювали, а в гостомельському аеропорту намагався висадитися десант.

киев

Через бойові дії Гостомель зазнав значних руйнувань. Військові РФ також знищили в аеропорту Гостомеля український літак "Мрія".

киев

 «6 березня 2022 року Указом Президента з метою відзначення подвигу, масового героїзму та стійкості громадян, виявлених у захисті своїх міст під час відсічі збройної агресії Російської Федерації проти України, населеному пункту було присвоєно почесну відзнаку «Місто-герой України» - йдеться у документі.