Громаді провернуто земельну ділянку вартістю понад 24 млн гривень на Оболоні

Суд

Господарський суд Києва задовольнив позов Київської міської прокуратури та зобов’язав повернути місту земельну ділянку в Оболонському районі.

Про це повідомили у прокуратурі Києва, передає СтройОбзор. 

Ділянка площею 0,5819 га розташована на перетині проспекту Героїв Сталінграда та вулиці Приозерної в Оболонському районі. Вартість землі складає понад 24 млн грн.

У 2004 році на підставі договору товариство отримало земельну ділянку в оренду на 25 років для будівництва, експлуатації та обслуговування багатоповерхового житлового будинку та ресторану вищої категорії з супутніми спорудами.  Як встановили в прокуратурі, з 2004 року по теперішній час товариство до використання земельної ділянки не завершило і не починало будівництво багатоповерхового будинку і ресторану.

Тривала незабудова земельної ділянки не сприяє її ефективному та раціональному використанню адже вона відноситься до земель житлової та громадської забудови, що завдає шкоди розвитку міста. Суд погодився з доводами прокурора, розірвав договір оренди землі та зобов’язав відповідача повернути територіальній громаді земельну ділянку.