Громадський транспорт Києва не працюватиме під час повітряної тривоги

киев

Наземний громадський транспорт у столиці зупинятиметься на час повітряної тривоги. Рішення діятиме відсьогодні, 1 серпня.

Відповідне рішення ухвалила Рада оборони міста Києва. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник, передає СтройОбзор.

ЗАДЛЯ БЕЗПЕКИ І МОЖЛИВОСТІ ПЕРЕБУВАТИ В УКРИТТІ

«За рекомендаціями ДСНС відсьогодні місто вводить для Києва обов’язкові правила роботи всього громадського транспорту, зокрема і наземного, під час повітряної тривоги. Відповідно до рішення Ради оборони міста Києва, КП «Київпастранс» та керівники приватних компаній, які надають послуги з перевезення пасажирів, під час повітряної тривоги мають зупиняти рух транспорту, вибравши безпечне місце відповідно до Правил дорожнього руху, та забезпечити для пасажирів можливість залишити салон. Після цього пасажири мають пройти до найближчого укриття», – пояснив Микола Поворозник.

РОБОТА МЕТРОПОЛІТЕНА БЕЗ ЗМІН

Він також додав, що метрополітен, як і раніше, під час повітряної тривоги не здійснюватиме перевезення наземними ділянками та закриватиме роботу станцій відкритого типу.