Ізраїльське місто Ашдод передало Києву 10 генераторів та 20 теплових гармат

Ізраіль

Ізраїльська делегація на чолі з заступником мера Ашдода Елі Нахт зустрілась з першим заступником голови КМДА Миколою Поворозником, заступником голови КМДА Валентином Мондриївським, заступником міського голови – секретарем Київської міської ради Володимиром Бондаренком.

Як повідомили в прес-службі КМДА, ізраїльська делегація прибула до Києва на запрошення депутатів Київської міської ради Георгія Зантараї та Андрія Вітренка, передає СтройОбзор. 

За словами першого заступника голови Київської міської державної адміністрації Миколи Поворозника, агресор намагається зруйнувати інфраструктурні об’єкти та залишити українців без тепла взимку, зокрема і в Києві.

«Проте їм не вдасться нас залякати і піти на поступки у цій боротьбі. Ми сильний вільний народ, який ще раз показав, що вміє об’єднуватися у складних ситуаціях. У свою чергу, увесь цивілізований світ показує свою готовність допомагати українцям: тим, хто залишився на Батьківщині, і тим, хто зараз змушений жити закордоном. Переконаний, спільно ми вистоїмо і ми переможемо», – зазначив Микола Поворозник та подякував ізраїльському народу за підтримку.

Як зазначив заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко, російсько-українська війна об’єднала світову демократичну спільноту в боротьбі проти московської навали, яка намагається знищити Україну та закріпити кремлівський диктаторський режим у Європі.

«Війна об’єднала всіх, і разом ми протистоїмо окупантам. Сьогодні Київ отримав 10 генераторів та 20 теплових гармат від ізраїльського міста Ашдод. Гуманітарна допомога для України приходить не лише на рівні держав, а й міжмуніципальному рівні. В умовах війни підтримка наших іноземних колег є необхідною та дуже своєчасною. Ми сильні та об’єднані навколо спільної мети – української перемоги», – наголосив заступник міського голови – секретар Київської міської ради.

Володимир Бондаренко додав, що також під час зустрічі було обговорено питання реабілітації військових і дітей в ізраїльських клініках, в тому числі безоплатне протезування кінцівок, а також надання консультацій від ізраїльських лікарів у питанні відновленні фізичного та ментального здоров’я жертв війни.