Хід відновлення пошкоджених об’єктів перевірили у Бучанському районі

Відбудова Бучі

Перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Микола Бойко перевірив хід відбудови багатоповерхівок, що відновлюються за програмою UNITED24 в Милі та Бузовій, а також школи у Бузовій, яку відбудовують коштом Фонду ліквідації наслідків збройної агресії. 

Про це повідомили в КОВА, передає СтройОбзор.  

Спочатку комісія обстежила будинок на вул. Комарова, 40Б/1 у Милі. Тут тривають роботи з утеплення та оздоблення фасаду. Також будівельники працюють над відновленням пошкоджених квартир, місць загального користування. Зокрема, будівельники відновлюють горішній поверх, який був практично знищений внаслідок ведення бойових дій. З основної проблематики, яка була виявлена: конденсат, який збирається на стінах, облаштування стелі горішніх поверхів, відновлення комунікацій. 

На вул. Спортивна, 20 підрядники вже виконали демонтаж пошкоджених конструкцій, підсилили опорні стіни та перекриття, встановили вікна та двері. Наразі будівельники завершують влаштування покрівлі, утеплення та опорядження фасаду. Фахівці працюють над ремонтом квартир та їхнім оздобленням. 

У Бузовій капітальний ремонт багатоквартирного будинку на вул. Центральній, 17Д на фінальному етапі. Тут вже завершили ремонт покрівлі та фасадні роботи, встановили вікна. Наразі тривають внутрішні роботи.

«Проблематика на всіх об’єктах схожа — це темпи проведення робіт та необхідність коригування проєктів. Десь це виявляється вже під час демонтажу пошкоджених конструкцій, десь певний перелік робіт не увійшов під час розробки проєкту. Але ми відновлюємо житло  для людей і воно має бути сучасним та комфортним. Тому звертаємо увагу на всі зауваження, щоб вчасно їх виправити», — зазначив Микола Бойко.