Київ затвердив перелік житла для вимушених переселенців

Київрада

Київська міська рада затвердила Перелік житлових приміщень фонду житла, призначеного для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб у столиці.

Про це повідомляє Департамент будівництва та житлового забезпечення міста Києва, передає СтройОбзор. 

Торік Департамент придбав 113 квартир у рамках Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021-2023 роки в частині «Придбання у комунальну власність житла для надання в тимчасове користування, в тому числі внутрішньо переміщеним особам». 

Розподіл житлових приміщень фонду житла, призначеного для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб у столиці, здійснюватиме Департамент будівництва та житлового забезпечення за поданням районних в місті Києві державних адміністрацій, які ведуть облік громадян, що потребують житла для тимчасового проживання. Далі РДА видаватимуть ордери на вселення і повертатимуть Департаменту звільнені квартири для їхнього подальшого перерозподілу.

Управителем (балансоутримувачем) житлових приміщень вказаного фонду житла визначено комунальне підприємство з експлуатації і ремонту житлового фонду «Житло-сервіс». Йому доручено укладати договори користування житловими приміщеннями з фонду житла, призначеного для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб у столиці. Також підприємство здійснюватиме контроль за його цільовим використанням, утриманням, технічною експлуатації та ремонтом, а також виконанням користувачами умов договорів.