Київська ОВА запроваджує регулярні комісійні перевірки відбудови пошкоджених об’єктів

Відновлення будинку

У Київській області створена спеціальна комісія, яка буде перевіряти роботи на  об’єктах, де ведеться відбудова.

Про це повідомив начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко, передає СтройОбзор. 

Представники відповідних служб будуть фіксувати всі проблемні питання та оперативно усувати їх одразу на місцях. Перші перевірки стартують уже цього тижня.

«Наразі визначили 56 об’єктів. Це багатоквартирні будинки, дитсадки, школи, укриття. Роботи на них уже розпочалися. Відновлення відбувається за кошти Фонду ліквідації наслідків збройної агресії. До речі, ПРООН надаватиме Київщині технічну підтримку під час відновлення цих об’єктів. Йдеться про підтримку з інженерних, фінансових та антикорупційних питань. Виїзди будуть регулярними. Це – детальний розбір процесу, фіксація всіх проблем, зауважень та порушень за умови, що такі виявимо. Для оперативного реагування та усунення порушень до перевірки залучаємо всі необхідні служби», – наголосив Руслан Кравченко.

Він додав, що до складу комісії входять представники профільних департаментів КОВА, правоохоронних органів, технагляду, Держпраці, спостережної ради, ДТЕКу тощо. Також запрошуємо до таких перевірок народних депутатів, представників ЗМІ, мешканців будинків та громадськість. 

Об’єкти, які будуть перевірені вже цього тижня: 

  • 13 жовтня, 10:00, с. Бишів, вул. Захисників України, 7.  Будівництво зруйнованого закладу дошкільної освіти «Каштан». 
  • 14 жовтня. 10:00,  м. Буча. 4 багатоквартирні будинки: вул. Нове Шосе, 5; вул. Енергетиків, 2; вул. Києво-Мироцька, 104Б; вул. Вокзальна, 101.

Повний список усіх 56 об’єктів, які будуть перевірені, читайте тут.