Київський вагоноремонтний завод після недільного обстрілу повернувся до роботи

киев

Майже тиждень тому, у неділю російскі війська вдарили ракетами по вагоноремонтному заводу ДВРЗ, що на лівому березі Києва. Наразі завод вже повернувся до роботи.

Про це повідомив голова правління «Укрзалізниці» Олександр Камишін, передає СтройОбзор.

ВІДНОВЛЕННЯ ПІСЛЯ ОБСТРІЛУ

За словами Камишина, після обстрілу 2 дні на заводі тривали слідчі дії. Правоохоронні органи зафіксували результати обстрілів. Ще день розгрібали завали. А вже на четвертий день, учора в четвер, завод повернувся до роботи.

«Починаємо працювати в тих цехах, в яких це можливо. Переносимо уціліле обладнання із зруйнованих цехів. Відновлюємо ремонт вагонів. Бо нам треба нарощувати експорт», - уточнює він.

ЧЕРГОВА БРЕХНЯ РОСІЇ

Відомо, що російське військове керівництво заявило, що вони вдарили по ДВРЗ бо там були танки Т-72. Для того, щоб спростувати цей наклеп, на завод були запрошені журналісти:

«Того ж дня ми відкрили двері ДВРЗ для журналістів і показали, що на заводі немає військової техніки. Ми там ремонтуємо вагони, які нам дозволяють нарощувати експорт руди і зерна.

Я вдячний журналістам, які відгукнулись і показали всьому світу, що ми відкрита і прозора мирна компанія. А росія вкотре збрехала», - розповів Камишин.