Кияни зможуть слідкувати за станом повітря у своїх смартфонах

киев

Тепер Кияни зможуть слідкувати за станом повітря у застосунку «Київ цифровий». Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко, передає Стройобзор.

«Від сьогодні кияни зможуть слідкувати за станом повітря в столиці в застосунку «Київ Цифровий». Ми доповнили сервіс даними усіх міських пунктів моніторингу якості повітря.

Зазначу, що Київ продовжує посилювати контроль за станом атмосферного повітря. Адже військові дії та обстріли спричинили пожежі в передмістях, від чого стан повітря в деякі дні був незадовільним.

У столиці вже працюють 5 стаціонарних комплексів європейського зразка, які ретельно досліджують якість повітря за близько 10 показниками. А невдовзі додамо і вимірювання радіаційного фону.

Такі пости є на лівому і правому берегах столиці. У 2022 році плануємо встановити ще 3 стаціонарних пункти спостереження - в Деснянському, Голосіївському та Святошинському районах.

Також у Києві розташовані понад 40 індикативних постів моніторингу повітря, які доповнюють дані основних пунктів», - зазначив у своєму дописі мер.