КМДА: «Київська перепічка»працюватиме і надалі

Перепічка

Стрітфуд «Київська перепічка», який є однією з візитівок столиці, і надалі працюватиме у проданій будівлі, на вул. Богдана Хмельницького, 3.

Про це повідомив директор Департаменту комунальної власності КМДА Андрій Гудзь, передає СтройОбзор. 

«Нам вдалося отримати на аукціоні втричі більше коштів, ніж стартова ціна, за будівлю на вулиці Богдана Хмельницького. 150 мільйонів гривень за один лот – це абсолютний рекорд серед проданого комунального майна по всій країні за всі часи незалежності. Фактично, ми продали другий, третій та четвертий поверхи будівлі, бо всі приміщення на першому поверсі, включаючи легендарну «Київську перепічку», вже знаходились у приватній власності. Тому із закладами громадського харчування нічого не трапиться – вони продовжать своє існування», – зауважив він.

Директор Департаменту звернув увагу на необхідність подібних аукціонів для наповнення бюджету спеціального фонду столиці.

«150 мільйонів від продажу цієї нерухомості буде направлено до спеціального фонду столиці, кошти з якого використовуються винятково на ремонти і будівництво соціально значимих об’єктів, таких як лікарні, садочки та школи. В умовах воєнного стану та обмежених можливостей столичного бюджету такі надходження дуже важливі і є вагомою підтримкою для комунальних закладів Києва. Ми, як фахівці своєї справи, чітко розуміємо чого вартує столична нерухомість і її обслуговування, тому і виставляємо її на торги за ринкову ціну, а отримуємо навіть більше ніж очікували. Це говорить про те, що навіть в умовах нестабільної економіки у інвесторів є довіра до Києва», – підкреслив Андрій Гудзь.

СтройОбзор нагадує, що Департамент комунальної власності провів торги з продажу нежитлових приміщень площею 1231,5 кв. м у будинку за адресою: вул. Богдана Хмельницького, 3.