Колишный директор «СК «АВАНГАРД» вимагав гроші з орендарів

Хабар

Скерувано до суду обвинувальний акт відносно колишнього директора ДП «СК «АВАНГАРД» за обвинуваченням в одержанні неправомірної вигоди, вчиненому повторно, поєднаному із вимаганням неправомірної вигоди.

Про це повідомили у прокуратурі Києва, передає СтройОбзор. 

За даними слідства, вже колишній директор державного підприємства вимагав за оренду приміщень, крім офіційно визначеної договором оплати, ще додаткові 143 тис. грн особисто йому. Якщо ж підприємці відмовлялися платити, від вимикав у приміщеннях електроенергію.  Так, встановлено, що першу частину грошей у сумі 3,8 тис. дол. за користування приміщеннями у серпні посадовець отримав у вересні 2023 року. 

Через декілька днів посадовець у своєму службовому кабінеті, повторно отримав від підприємця непередбачені офіційними договорами гроші - 7,6 тис. дол. Це була додаткова плата за користування приміщеннями у наступні два місяці.

Після цього зловмисника затримали в порядку ст. 208 КПК України. Наразі обвинувальний акт відносно фігуранта скеровано до суду для розгляду по суті.

Санкція статті передбачає до десяти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.