Критична інфраструктура Києва під цілодобовою охороною

киев

Сьогодні, 2 квітня, у Києві сформували окрему охоронну роту для захисту ключових об’єктів критичної інфраструктури. Про повідомив мер Києва Віталій Кличко, передає СтройОбзор.

Бійці прийняли присягу на вірність народу України:

киев

киев

киев«Київ продовжує посилювати оборону. Зокрема, захист і охорону ключових об‘єктів критичної інфраструктури. Тих, що забезпечують функціонування міста – зокрема, постачання світла, води, газу, теплової енергії та інших. Ворог продовжує обстрілювати українські міста. Неодноразово були намагання пошкодити і об‘єкти інфраструктури життєзабезпечення столиці. Щоб взяти їх під надійний захист, в Києві сформували окрему охоронну роту батальйону військової частини. Служать у ній, зокрема, і 7 депутатів Київради, – написав Віталій Кличко. – Сьогодні бійці, які обороняють об’єкти критичної інфраструктури столиці, прийняли присягу на вірність народу України. Вони вже пройшли навчання та мають необхідний практичний досвід і навички захисту таких об’єктів в умовах воєнного стану».

Також міська влада сьогодні тісно співпрацює з керівництвом сухопутних військ Збройних сил України для захисту столиці в усіх сферах.