Меценати спонсоруватимуть відновлення навчальних закладів на Київщіні

киев

Для проведення ремонтних робіт покрівель у закладах освіти Київської області меценати нададуть понад 11,5 тис. м2 черепиці та профнастилу. Про це повідомив заступник очільника Київської обласної військової адміністрації Микола Бойко, переадє Стройобзор.

ПОШКОДЖЕНО 200 ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ

Загалом внаслідок російської військової агресії на території Київської області було пошкоджено понад 200 освітніх закладів. Усі вони зазнали часткової або повної руйнації. Більшість вже відновлена за кошти, виділені з резервного фонду держбюджету, місцевих бюджетів та за сприяння меценатів. На окремих об’єктах ще тривають ремонтні роботи.

БУДМАТЕРІАЛИ ДЛЯ 35 УСТАНОВ

Так, до Бучанської школи №3 вже переадно першу партію металочерепиці для ремонту покрівлі. Загалом у планах передати понад 11,5 тис. м2 покрівельних матеріалів до Дмитрівської, Бучанської, Іванківської, Бородянської та Бишівської територіальних громад. Це дасть змогу забезпечити ремонт дахів у 13 шкільних та дошкільних закладах Київщини. Загалом до кінця року доставлять покрівельні та фасадні матеріали для відновлення понад 35 інфраструктурних установ пристоличного регіону.