Мерія вимагає припинити незаконні роботи на Андріївському узвозі

КМДА

Департамент охорони культурної спадщини КМДА направив власнику будівлі на Андріївському узвозі, 26 припис з вимогою зупинити не погоджені з відомством демонтажні та будівельні роботи.

Про це повідомили у департаменті, передає СтройОбзор із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Так, за результатами перевірки системи електронного документообігу департаменту встановлено, що станом на 12 вересня науково-проєктна та/або проєктна документація про проведення робіт за адресою вул. Андріївський узвіз, 26 у департаменті не погоджувалась, дозвіл на проведення цих робіт не видавався.

Також на об'єкті проводяться демонтажні роботи. Частину головного фасаду в межах першого та другого поверхів демонтовано, розбирають внутрішні конструкції будівлі.

Зараз власнику будівлі – ТОВ "Андріївська музейна справа" – наказано припинити роботи в будівлі. Крім того, компанії потрібно надати на розгляд проєктну документацію на виконання робіт із висновками щодо їхнього впливу на розташовані поруч об'єкти культурної спадщини. Водночас департамент звернувся до Міністерства культури та інформаційної політики, а також до поліції для вжиття заходів відповідного реагування щодо проведення робіт на Андріївському узвозі, 26.

Видання підкреслює, що будівля №26 не перебуває на обліку як пам'ятка або об'єкт культурної спадщини, проте входить до Центрального історичного ареалу міста, до архітектурної, археологічної охоронної зони на території Державного історико-архітектурного заповідника "Стародавній Київ" та до складу інших територій, що охороняються законодавством.

За даними Opendatabot, власником заснованого у 2013 році ТОВ "Андріївська музейна справа" є Дмитро Осипов. Основним видом діяльності зазначено надання в оренду та експлуатацію нерухомості.