Метро, автобуси та трамваї: як працює громадський транспорт у Києві

киев

Станом на сьогодні, 5 квітня, з 08:00 до 19:00 у столиці курсують біля 150 автобусів та понад 30 трамваїв, також відновлює свою роботу пересадочний вузол  «Площа Льва Толстого» – «Палац спорту».

Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник, передає СтройОбзор.

Також слід відзначити, що із середи, 6 квітня, метрополітен розпочинатиме свою роботу на одну годину раніше, тобто з 07:30 і працюватиме до 19:00.

ЯК ПРАЦЮЮТЬ ЛІНІЇ МЕТРО

«Рух поїздів буде здійснюватися на «червоній» лінії – від станції «Шулявська» до станції «Театральна», на «синій» лінії – від станції «Героїв Дніпра» до станції «Теремки» та на «зеленій» лінії від станції «Сирець» до станції «Видубичі», а також від станції «Видубичі» до станції «Червоний хутір», – сказав Микола Поворозник.

Працюють пересадочні вузли: «Золоті ворота» – «Театральна» та «Площа Льва Толстого» – «Палац спорту». Без зупинки поїзди прослідують станції: «Майдан Незалежності», «Кловська».

«Середній інтервал на лініях складає орієнтовно 1 годину. Графік роботи метрополітену може оперативно змінюватися за необхідності», – уточнив Микола Поворозник.

НАЗЕМНИЙ ТРАНСПОРТ

 Громадський транспорт курсує з 8:00 до 19:00. Інтервал руху трамваїв складає 15-20 хвилин, автобусів - 30 хвилин.

На «Борщагівській лнії» інтервал руху швидкісного трамваю № 3, роботу якого вчора відновили, складає 25 хвилин.

Актуальний перелік маршрутів наземного транспорту за посиланням.