На Андріївському узвозі, 26 незаконно проводять ремонт - КМДА

Андреевский

14 вересня Департамент охорони культурної спадщини КМДА направив власнику будівлі на Андріївському узвозі, 26 припис із вимогою зупинити демонтажні та будівельні роботи, не узгоджені з відомством.

Про це повідомили у департаменті, передає СтройОбзор із посиланням на Інтерфакс-Україна. 

За результатами перевірки системи електронного документообігу департаменту встановлено, що станом на 12 вересняцьго року науково-проектна та/або проектна документація про проведення робіт у департаменті не погоджувалась, дозвіл на їх проведення не видавався.

Під час перевірки, представники департаменту підтвердили проведення демонтажних робіт на об'єкті. За їхніми даними, частину головного фасаду в межах першого та другого поверхів демонтовано, розбираються внутрішні конструкції будівлі.

Власнику будівлі – ТОВ "Андріївська музейна справа" – наказано припинити роботи в будівлі. Компанії також потрібно надати на розгляд проєктну документацію на виконання робіт із висновками щодо їхнього впливу на розташовані поруч об'єкти культурної спадщини.

Повідомлення про початок капітального ремонту аварійної будівлі на Андріївському узвозі, 26 було зареєстровано у березні 2021 року.

"Є інформація про зареєстроване Департаментом з питань державного архітектурно-будівельного контролю КМДА повідомлення про початок виконання будівельних робіт від 19.03.2021 №КВ051210317440 на об'єкт будівництва "Капітальний ремонт будівлі, яка знаходиться в аварійному стані на Андріївському узвозі, 26 у Подільському районі м. Києва", замовник – ТОВ "Андріївська музейна справа" (ЄДРПОУ – 38970374), – розповів голова ДІАМ Семен Кривонос.

Також зазначається, що будівля по вул. Андріївський узвіз, 26 не є пам'яткою архітектури, проте розташована у Центральному історичному ареалі Києва, тому для проведення будівельних робіт потрібні додаткові погодження.