На базі кінотеатру «Факел» створять заклад культури
![Кінотеатр «Факел»](/sites/default/files/styles/news_main_image/public/2023-07/kinoteatr_fakel_2012-08-16.jpg?itok=2QjJRPsQ)
У Дарницькому районі на базі кінотеатру «Факел» створять багатофункціональний комунальний заклад культури.
Таке рішення було прийнято на пленарному засіданні Київської міської, передає СтройОбзор.
Кінотеатр розташований на проспекті Миколи Бажана, 3-А. Як зазначив депутат Київради Микола Конопелько, необхідно створити простір, який підійде для проведення різного формату мистецьких, освітніх та іншого роду публічних заходів у Дарницькому районі.
«Наразі постає питання забезпечення ефективного використання будівлі кінотеатру. У планах на базі приміщення передбачено створити багатофункціональний комунальний заклад культури. Це забезпечить роботу нових творчих секцій, а саме студії акторської майстерності, студії відеозйомки та вокальної студії. Крім цього, заплановано відновити кінопокази. Важливо створити простір, де діти та дорослі зможуть навчатись, працювати, відпочивати та й загалом проводити свій час», – розповів Микола Конопелько.
Він додав, що рішення передбачає передачу будівлі кінотеатру «Факел» до сфери управління Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації.