На даху замку Річарда зводять надбудову

Замок Річарда

В Києві на даху замку Річарда, що розташованний на Подолі, почали зводити надбудову.

Про це повідомив депутат Київської міської ради Дмитро Білоцерковець, передає СтройОбзор.

Департамент охорони культурної спадщини провів огляд обʼєкта. Спеціаліст департаменту зафіксував, що за адресою Андріївський узвіз, 15 відбуваються роботи з будівництва нового обʼєкта. У ДОКС повідомляють, що до них науково-проєктна документація на виконання робіт не надходила, а замовнику робіт дозвіл на їх здійснення не надавався. За результатом порушень департаментом було направлено припис з пам’яткоохоронними вимогами, зокрема: припинення виконання робіт та надання на розгляд проєктної документації.

До того ж інформація щодо погодження перетворень Мінкультом у Департаменті відсутня, тому до міністерства було направлено лист щодо вжиття заходів. Також направлено лист до Департаменту територіального контролю та Департаменту містобудування та архітектури щодо надання всієї наявної інформації стосовно виконання робіт на пам’ятці.

Довідка СтройОбзор Замок Річарда споруджений у 1904 році в стилі англійської готики – свою назву отримав на честь англійського короля Річарда Левове Серце, героя роману Вальтера Скотта «Айвенго». У 1920-их замок націоналізували більшовики і до 1983 року у ньому знаходились комунальні квартири. Наприкінці 1990-х будівлю придбав американський бізнесмен українського походження.