На Київщині потребують відновлення 18307 об’єктів

киев

У КОВА презентували шляхи оперативного Відновлення Київщини після нищівного нападу рф. Так, за планом, якому дали назву «Fast recovery», планують відновити житловий фонд, транспортну та соціальну інфраструктуру.

Про це повідомив очільник Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба, передає СтройОбзор.

ВІДБУДОВА ВЖЕ ПОЧАЛАСЬ

«Це відновлення 18307 об’єктів. Зокрема, це 1158 багатоквартирних будинків. Майже 17 тисяч приватних житлових будинків. 31 школа та 21 дитячих садки. 28 медзакладів та 121 інфраструктурних об’єктів.

Ми вже відновлюємо постраждалі будинки. Зокрема, за кошти держбюджету завершено більше 80 об’єктів, за кошти благодійників - 110.

Ще на близько 250 об’єктах тривають роботи. За пілотним проектом будуємо домівки у Дмитрівці, прийняли обласну програму на викуп квартир та відбудову житла», - розповів Кулеба.

КООРДИНАЦІЙНИЙ ЦЕНТР

До відновлення області планують залучити іноземний капітал та технології:

«Наразі ми співпрацюємо з Урядами інших країн, іноземними та міжнародними благодійними фондами, неурядовими організаціями. Щоб активніше залучити партнерів до відбудови регіону, на базі Київської ОВА створено Координаційний центр відродження Київщини. Це платформа, де буде відбуватись комунікація з усіма учасниками процесу відновлення, планування та координація зусиль. Центр включає в себе Раду відновлення, Економічну та Гуманітарну ради», - додає очільник КОВА.