На Київщині відновлено 11 449 пошкодженних об’єктів

Відновлення будинку

У Київській області триває робота з відновлення об’єктів, що були пошкоджені внаслідок російської військової агресії. Станом на сьогодні вже відновлено повністю та частково із забезпеченням життєдіяльності 11 449 об’єктів.

Про це повідомив заступник голови Київської ОВА Микола Бойко, передає СтройОбзор. 

Серед відновлених об’єктів найбільша кількість приватних та багатоповерхових будинків, що були пошкоджені та зруйновані внаслідок воєнних дій. Загалом це 10 126 будівель, серед яких 6 283 — відновлені повністю, 3 843 об’єкти відновлено частково та забезпечено життєдіяльність. Крім того, тривають роботи з відновлення закладів соціальної інфраструктури: шкіл та дитячих садків, лікарень, ЦНАПів. За цей час вже відновлено повністю та частково 180 закладів загальної середньої та дошкільної освіти, 95 закладів охорони здоров’я, 65 ЦНАПів.

«За минулий рік спільними зусиллями ми змогли відновити 9 011 об’єктів. Переважно — це поточні ремонти. За три місяці 2023 року вже відновили 2 438. Цього року працюємо над комплексною відбудовою цілих локацій. Такий принцип дозволить відновлювати не окремі об’єкти, а всі будинки на вулиці. Як от, наприклад, Вокзальну в Бучі», — зазначив Микола Бойко.