На Київщіні відновлюють електропостачання

киев

Вчора, 12 квітня електромонтерам ДТЕК вдалося відновити електропостачання для 1 766 родин в 17 населених пунктах Київської області.

Про це повідомили у КОВА, передає СтройОбзор.

ДЕ ВЖЕ ВІДНОВИЛИ

Зокрема, у Бучанському районі частково світло повернули у місто Буча, а також села: Ясногородка, Копилів, Маковище, Бузова, Петрушки, Мила, Горбовичі, Святопетрівське, Шпитьки, Крюківщина. У Броварському районі частково відновлено електропостачання у місті Бровари та селах: Велика Димерка, Гребельки, Залісся, Русанів, Бобрик, Перемога.

Також за минулу добу фахівці ДТЕК відновили електропостачання соціально та критично важливої інфраструктури міста Буча – водоканалу та пожежної частини.

ПОШКОДЖЕННЯ

За попередніми оцінками, пошкоджено 1600 км мереж області, однак ці дані можуть бути скориговані після завершення обстеження мереж. В Київській області допомагають відновлювати зруйновані мережі енергетики ДТЕК з Одещини, Дніпропетровщини та Києва.

АЛГОРИТМ ВІДНОВЛЕННЯ

Аварійно-відновлювальні бригади приступають до роботи одразу після розмінування цих територій. В першу чергу відновлюють високовольтні мережі 110-35 кВ, які забезпечують електропостачання населених пунктів. Після цього розпочинають відновлення розподільчих мереж 10-0,4 кВ, які живлять безпосередньо житлові будинки.

РОБОТИ ПРОДОВЖУЮТЬСЯ

Сьогоді, 13 квітня енергетики ДТЕК планують виконувати роботи з відновлення електропостачання ще у 41 населеному пункті Броварського, Бучанського та Вишгородського районів.