На Київщині вже відновили 198 закладів освіти

Заклади освіти

В області вже відновили повністю або частково 198 закладів освіти.

Про це розповів начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко, передає СтройОбзор. 

«Втрати освіти Київщини через повномасштабне вторгнення чималі – зруйновано та пошкоджено 244 школи, садочки, заклади позашкільної та профтехосвіти. Наразі вже відновили повністю або частково – 198 об’єктів. Серед них 122 школи та 71 садочок», – наголосив він.

На Київщині планують відновити ще 15 дитячих садків. У 9 дитсадках вже ведуться роботи. Зокрема, в Бучанській, Ірпінській, Бородянській, Броварській та інших громадах. 

«Крім того, продовжуємо відновлювати школи. 28 закладів освіти плануємо відбудувати у таких громадах, як Баришівська, Великодимерська, Гостомельська, Макарівська, Калитянська, Бучанська, Білогородська, Гатненська, Вишнева, Дмитрівська, Боярська, Іванківська», – додав начальник Київської ОВА.

В області тривають роботи з облаштування укриттів. Наразі їх будують у 18 школах та дитячих садках. У 26 закладах освіти тривають ремонти сховищ. На більшості обʼєктів готовність становить понад 80%. Встановили і модульні укриття у 14 закладах освіти, іще у 6 – такі укриття зʼявляться найближчим часом.  Загалом в школах та садках на сьогодні облаштовано понад 1,2 тис. укриттів.

Фінансуються роботи за рахунок бюджетів різних рівнів, коштів європейських донорів та благодійних організацій.