На Київщіні з’явиться новий індустріальний «Л-Таун парк»

киев

«Л-Таун парк» займатиме близько 23 га площі у Фастівському районі. Там будуть зосереджені компанії, що спеціалізуються на агропромисловості та машинобудуванні, які передбачають створення близько 1400 нових робочих місць.

Рішення про внесення нового об’єкту до відповідного Реєстру було ухвалене на засіданні Кабінету Міністрів України, передає СтройОбзор.

ФІНАНСОВА ПІДТРИМКА ВІД ДЕРЖАВИ

Підприємства, що будуть розміщуватися на території індустріального парку, зможуть у подальшому скористатися фінансовими стимулами від уряду. Зокрема, їм доступна повна або часткова компенсація відсоткової ставки за кредитами для облаштування виробничих приміщень та подальшої діяльності компаній, відшкодування витрат на підключення інженерних мереж.

УМОВИ ВОЄННОГО СТАНУ

«В умовах воєнного стану індустріальні парки створюють умови не лише для появи абсолютно нових підприємств, а й для релокації заводів із областей, охоплених бойовими діями. Відкриття промислового парку також сприятиме розвитку місцевого бізнесу, забезпечить сприятливі умови для інвестицій та створення нових робочих місць», - зазначають у КОВА

Нагадуємо, на території Київської області вже функціонує 11 індустріальних парків.