На місці закинутого кінотеатру в Пущі-Водиці зведуть рекреаційний центр для молоді 

кинотеатр барвинок

Замовлена містом експертиза визначила, що приміщення кінотеатру “Барвінок” зношені на 66%, а проводити капітальний ремонт тут недоцільно.

Наразі проводитиметься інвестиційний конкурс, після чого буде можливе знесення обʼєкта. Попередньо будівлю оцінили у два мільйони гривень.
 

Будівля перебуває в експлуатації з 1962 року за типовим проєктом кінотеатру на 400 місць. Із початку 90-х років вона не функціонує та перебуває у ветхому стані, має пошкоджені інженерні системи.

У зв’язку з недоцільністю капітального ремонту через аварійний стан несучих конструкцій найефективнішим є знесення будівлі та подальше будівництво нового комплексу.

Разом із тим знесення об’єкта територіальної громади міста можливе винятково після визначення переможця інвестиційного конкурсу, укладення з ним інвестиційного договору та відшкодування інвестором вартості об’єкта, що підлягає знесенню.

Остаточні зобов’язання майбутнього інвестора визначатимуть на етапі формування фінансово-економічної моделі проєкту інвестиційного конкурсу. В установленому порядку вони будуть винесені на розгляд та затвердження постійно діючої конкурсної комісії по залученню інвесторів.