На Позняках запрацював фонтан «Груша»

киев

У парку «Позняки», що у Дарницькому районі столиці, після капітального ремонту запрацював фонтан «Груша», який був відкритий у 2012 році. Про це повідомили в КО «Київзеленбуд», передає СтройОбзор.

ВПЕРЕШЕ ЗА 8 РОКІВ

Фонтан востаннє працював у 2014 році, та після численних звернень місцевих мешканців було прийнято рішення його відремонтувати. Для цього КО «Київзеленбуд» взяло фонтан на баланс і наприкінці 2021 розпочало роботи з ремонту.

«Щоб водограй повноцінно запрацював, необхідно було повністю переоснастити технічну частину. Так, встановлено 6 сучасних енергозберігаючих насосів, нову фільтраційну систему, замінено кабелі та автоматику, замість старих форсунок – 66 нових, підсвічування струменів води відбувається за допомогою 66 сучасних підводних LED RGB-прожекторів. Навколо «Груші» також частково замінено гранітне покриття», - зазначають у комунальному об’єднанні.

ЩО МОЖЕ «ГРУША»

«Груша» - світломузичний фонтан, який відтворює 10 різних сценаріїв. На огорожі по периметру фонтана розташовані 4 музичні колонки. Під кожну пісню відтворюється свій, спеціально розроблений, сценарій роботи форсунок та світильників. Репертуар водограю – пісні лише українських виконавців.

Фонтаном можна керувати як в автоматичному, так і в ручному режимі.

Водограй працює у будні о12:00-14:00, 19:00-21:00, у вихідні – 12:00-15:00, 18:00-22:00.