На ремонті спортмайданчиків вкрали 9 млн гривень

Парк Муромець

Посадовці та підрядники постали перед судом через розкрадання понад 9 млн грн на ремонті спортивних майданчиків парку «Муромець».

Про це повідомили у прокуратурі Києва, передає СтройОбзор. 

Наприкінці 2021 року комунальне підприємство виступило замовником робіт з проведення капітального ремонту спортивних майданчиків в одному з найбільших столичних парків «Муромець». Сума договорів підряду становила понад 32 млн грн.

Незважаючи на відсутність на балансі комунального підприємства земельної ділянки та споруд, що підлягали ремонту, підрядна організація – переможець тендеру, провела там роботи, при цьому не в повному обсязі та без будь-яких дозвільних документів. Таким чином директор комунального підприємства, вступивши у злочинну змову з комерційними директорами підрядної організації та за пособництва інженерів з технічного нагляду вчинили розтрату бюджетних грошових коштів, перерахувавши понад 9 млн грн приватному підприємству за фактично невиконані роботи.

"Всім підозрюваним на етапі досудового розслідування судами обрані запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою із альтернативою застави. Загальна сума внесених застав перевищує 6 млн гривень. Фігурантам провадження загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна", - повідомили у прокуратурі. 

СтройОбзор нагадує, що на території парку та на земельних ділянках, що відносяться до категорії земель природно-заповідного та водного фонду, без жодних правовстановлюючих документів зведено два заклади громадського харчування.