На теріторії Національного парку «Голосіївський» незаконно побудували комерційну будівлю

Голосіївський парк

Зловмисники без рішень Київради та належних правових підстав здійснили самочинне будівництво нежитлової будівлі та тимчасових споруд на земельній ділянці площею 0,10 га.

Про це повідомили у прокуратурі Києва, передає СтройОбзор. 

Ділянка відноситься до природно-заповідного фонду на території Святошинського лісництва, яку включено до складу Національного природного парку «Голосіївський».

"У подальшому за відсутності належних правовстановлюючих документів ділки здійснили реєстрацію права власності на самочинно збудовані об`єкти за фізичною, а згодом за юридичною особами. Разом із тим, законодавством обмежено використання земель природно-заповідного фонду. Вказані землі перебувають під особливою охороною держави та заволодіння ними всупереч вимогам Земельного кодексу України є недопустимим", - йдеться у повідомленні.

Тож прокуратурою скеровано до суду позовну заяву про визнання недійсним правочину щодо самовільно збудованого об’єкту та її реєстрації, знесення нерухомого майна та тимчасових споруд та повернення земельної ділянки територіальній громаді Києва.