На земельній ділянці біля Конча-Заспи незаконно зареєстрували нерухомість

Земельна ділянка

Господарський суд Києва задовольнив позов прокуратури та скасував рішення про державну реєстрацію права власності на самочинно збудовану нерухомість по вул. Лісничій у Голосіївському районі. 

Про це повідомили у Київськой міськой прокуратурі, передає СтройОбзор.

Незаконну забудову облаштували на земельній ділянці рекреаційного призначення площею понад 1 га та вартістю понад 31 млн гривень.

Товариство не було належним користувачем (орендарем) земельної ділянки, яка розташована по вул. Лісничій у Голосіївському районі Києва. Тому, відповідно до вимог чинного законодавства зведені будівлі загальною площею 26,1 кв.м на вказаній земельній ділянці є самочинним будівництвом.

Зазначається, що за таких обставин товариство не могло набути право власності на вказані об’єкти нерухомості та в подальшому вчиняти дії щодо розпорядження ними, а саме відчужувати третім особам.

Прокуратура звернулась до суду з позовом про скасування рішень про державну реєстрацію права власності на нерухоме майно, визнання недійсними договорів купівлі-продажу та зобов’язанням знести самочинно збудоване нерухоме майно.

Суд першої інстанції погодився з доводами прокурора та задовольнив позов у повному обсязі.