Наметові містечка та вагони від «Укрзалізниці»: як будуть жити ірпінці

киев

В Ірпені на території санаторію «Дубки» почало роботу перше наметове містечко для людей, які втратили своє житло. А також одним із тимчасових помешкань для ірпінців стануть вагони пасажирського поїзда, які надасть «Укрзалізниця».

Про це розповів мер Ірпеня Олександр Маркушин, передає СтройОбзор.

НАМЕТОВЕ МІСТЕЧКО

Так, на базі санаторію «Дубки» зараз облаштовано 70 місць у наметах і ще 120 у кімнатах санаторію. Також організовано роботу медпункту та їдальні.

киев

киев

киев

киев

«Перші ірпінці, які досі були змушені жити у сирих підвалах, вже переселилися до цього тимчасового житла.

Паралельно ми проводимо величезну роботу в пошуках варіантів тимчасового житла для людей, які зараз зовсім не мають де жити. Ведемо перемовини з іншими санаторіями міста, де є умови для проживання. Вже вдалося домовитися про 2000 ліжкомісць для ірпінців у Києві.»- зазначив Маркушин.

ВАГОНИ «УКРЗАЛІЗНИЦІ»

«Домовився з “Укрзалізницею” – вона наступного тижня подасть нам состав для проживання – з душем, із окремими туалетами, із вагоном-рестораном. Ми зможемо десь 150 – до 200 людей там розмістити. Він буде стояти на запасній колії, відгороджений парканом, щоб люди не виходили на колію», – повідомив міський голова.

ТИМЧАСОВІ УМОВИ

Також Олександр Маркушин зазначив, що «зараз йдеться про проміжний тимчасовий варіант житла. Паралельно обласне керівництво та держава напрацьовують механізми забезпечення постійним житлом людей, які його втратили» - зауважив він.

70 % ІРПЕНЯ ЗНИЩЕНО

«За місяць запеклих боїв пошкоджено 70% міста. 8651 міський об’єкт поверхнево пошкоджений, 2738 об’єктів частково зруйновані, 885 об’єктів повністю зруйновані»,- розповів про масштаби зруйнованої інфраструктури очільник міста.