Науково-дослідний інститут «Вектор» виставили на приватизацію

Науково-дослідний інститут «Вектор»

17 липня пойде онлайн-аукціоні з приватизації державного пакету акцій, що становить 100% статутного капіталу Акціонерного товариства «НДІ «Вектор». 

Про це повідомили у КМДА, передає СтройОбзор. 

Основним видом діяльності АТ Науково-дослідний інститут прогресивних наукових та технічних досліджень «Вектор» є виробництво електродвигунів, генераторів і трансформаторів. Повідомляється, що розмір статутного капіталу Товариства: 7 млн 281 тис.800 гривень.

Об’єкт включає єдиний майновий комплекс загальною площею 1537,5 кв. м, до складу якого входять виробниче приміщення (корпус № 7) й адміністративно-виробниче приміщення (корпус № 8). Також до складу об’єкта приватизації входять 512 одиниць активів (рухомого майна) – обладнання, меблі, інвентар та 4 транспортних засоби та спецтехніка 1986-2002 років випуску. Загальна площа земельних ділянок: 0,1656 га. Кількість працівників (на 31.03.2024 р.): 5 осіб. Стартова ціна об’єкту складає 10 млн 097 тис.423 гривні.

У КМДА підкреслили, що на балансі Товариства перебуває об’єкт, що не підлягає приватизації та не увійшов до статутного капіталу Товариства, а саме: бомбосховище (сховище цивільної оборони), загальною площею 560,7 кв. м., яке відноситься до переліку об’єктів державного нерухомого майна та належить до сховища 2 класу.

Також, на балансі «НДІ «Вектор» наявні об’єкти, що наразі перебувають на тимчасово окупованій території, а саме земельна ділянка в межах смт Кирилівка, Якимівського р-ну, вул. Коса Федотова, 125, площею 0,2806 га, автомобіль РАФ-2203 та база відпочинку «Теремок» (Запорізька обл., Мелітопольський р-н, смт Кирилівка, вул. Коса Федотова, 125). До складу бази відпочинку входять будиночки житлові з мансардою в кількості 10 шт, побутовий комплекс кухня-буфет, намет господарський, господарський блок.