Недобросовісного орендаря виселили з готельного комплексу “Феофанія”

Фіофанія

Договор оренди готельного комплексу "Феофанія" вартістю більше 182 млн гривень розірвано з недобросовісним орендарем.

Про це повідомили у прокуратурі Києва, передає СтройОбзор. 

У 2021 році столична прокурора здійснила вступ у справу в інтересах держави за позовом Національної академії наук України до приватного підприємства про розірвання договору оренди приміщень готельного комплексу загальною площею понад 6,6 тисяч кв.м, який розташований по вул. Метрологічній у Києві, та виселення цього підприємства.

"Позов Національної академії наук України мотивовано тим, що підприємство істотно порушує умови договору оренди державного майна, а саме систематично не сплачує орендну плату, неналежно утримує його та незаконно передає у суборенду", – йдеться у повідомленні.

Господарський суд Києва задовольнив позов в частині виселення підприємства з орендованого готельного комплексу, однак відмовив у задоволенні вимоги щодо розірвання договору оренди.  Однак, не погоджуючись з вказаним судовим рішенням, Київська міська прокуратура оскаржила його до апеляційного господарського суду в частині відмови в розірванні договору оренди.

У свою чергу, Північний апеляційний господарський суд погодився з правовою позицією столичної прокуратури та задовільнив апеляційну скаргу.