Незаконні паркани: син Юрія Луценка потрапив у будівельний скандал

киев

У Києві знов конфліктують із забудовником через зелену зону на проспекті Перемоги 41-а. ТОВ «Юнкорд» разом із будівлею огородив парканом частину скверу.

Про це повідомила депутатка Київради Ксенія Семенова, передає СтройОбзор.

Мова йде про земельну ділянку площею 0,217 га на просп. Перемоги, 41-А (кадастровий номер – 8000000000:69:024:0020) що є комунальною власністю громади Києва, а її орендарем виступає ТОВ “Юнкорд” – у відповідності до рішення столичної міськради 2021 року.

Цільове призначення даної ділянки – “для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури (адміністративних будинків, офісних приміщень та інших будівель громадської забудови, які використовуються для здійснення підприємницької діяльності).

Слід додати, що офіційним власником компанії-орендаря є Олександр Луценко – син ексміністра внутрішніх справ, ексгенпрокурора та нардепа трьох скликань Юрія Луценка.

Так, кілька днів тому фірма обгородила парканом не лише свою ділянку, а ще й скверик навколо (кадастровий №8000000000:69:024:0021), який не має відношення до фірми).

киев

НЕМИНУЧИЙ КОНФЛІКТ

«Ділянка в оренді власника будівлі. Але крім самої будівлі там ще чималий шматок зеленої зони. Місцеві, звісно, цією зеленою зоною користуються, тому проти паркану. В 2019 вони вже відбили спробу встановити там паркан. Тоді їм допомагав Володимир Назаренко. Тепер Назаренко на фронті і власник будівлі чогось вирішив, що тепер можна. Дозволу від благоустрою, звичайно, немає.

Варто додати, що цей конфлікт був неминучим. Коли Київрада давала цю ділянку в оренду треба було виключити з неї сквер», - розповіла Семенова.